معرفی

 

We build connected brands

We are a digital connection to digital world

امروزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جایگاه زیر بنایی در توسعه کشور ها دارد. سهم ارتباطات در تولید ناخالص ملی برخی از کشورها بیش از ده درصد است. طبق پیش بینی های انجام شده تا پایان برنامه پنجم توسعه این رقم برای ایران به 5/2 تا 3 درصد خواهد رسید که خود بیانگر صنعتی پویا می باشد. شرکت پارس داده کاوش (سهامی خاص) با هدف ایفای نقشی موثر در رشد و شکوفایی این بخش تأسیس شد و مفتخر است که با بهره گیری از نیرو های متخصص و مجرب خود گامی هرچند کوچک در جهت بهبود سطح کیفی فرآیند ارتباطات برداشته است. این شرکت با استفاده از تجربه عملی نیروهای خود در زمینه مخابرات، شبکه و سیستمهای ارتباطی اقدام به بررسی و شناخت دقیق نقاط ضعف در بخشهای کلیدی نموده و با ارائه راهکارهای مناسب سعی در برطرف کردن آنها دارد. شرکت پارس داده کاوش با تکیه بر اصل دانش مداری و با سرمایه گذاری وسیع، به تجهیز و تقویت بنیه علمی و به روز رسانی اطلاعات و امکانات خود پرداخته و آینده نگری را لازمه رشد و تداوم حرکت خود می داند.
مقدمه

معرفی شرکت پارس داده کاوش

  امروزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جایگاه زیر بنایی در توسعه کشور ها دارد. سهم ارتباطات در تولید ناخالص ملی برخی از کشورها بیش از ده درصد است. طبق پیش بینی های انجام شده تا پایان برنامه پنجم توسعه این رقم برای ایران به 5/2 تا 3 درصد خواهد رسید که خود بیانگر صنعتی پویا می باشد.

 شرکت پارس داده کاوش (سهامی خاص) با هدف ایفای نقشی موثر در رشد و شکوفایی این بخش تأسیس شد و مفتخر است که با بهره گیری از نیرو های متخصص و مجرب خود گامی هرچند کوچک در جهت  بهبود سطح کیفی فرآیند ارتباطات برداشته است.

 این شرکت با استفاده از تجربه عملی نیروهای خود در زمینه مخابرات، شبکه و سیستمهای ارتباطی اقدام به بررسی و شناخت دقیق نقاط ضعف در بخشهای کلیدی نموده و با ارائه راهکارهای مناسب سعی در برطرف کردن آنها دارد.

 شرکت پارس داده کاوش با تکیه بر اصل دانش مداری و با سرمایه گذاری وسیع، به تجهیز و تقویت بنیه علمی و به روز رسانی اطلاعات و امکانات خود پرداخته و آینده نگری را لازمه رشد و تداوم حرکت خود می داند.

 شرکت پارس داده کاوش (سهامی خاص) به شماره ثبت 260971 در تاریخ 15/09/1384 با هدف ایجاد تحول در بخش ارتباطات و زیرساختهای ارتباطی کشور تأسیس گردید.

این شرکت با سرمایه گذاری مناسب و جذب نیروهای متخصص و مجرب، موفق به معرفی خود و دستیابی به سهم مناسبی از بازار در مدت زمان کوتاه گردید. توجه بسیار زیاد به دانش فنی و ضرورت کسب مدارج عالی رتبه توسط کارشناسان این شرکت سبب گردیده که همواره شرکت پارس داده کاوش در رده شرکت های توانمند از نظر ارائه خدمات فنی و مهندسی مطرح باشد. شرکت پارس داده کاوش افتخار دارد که به بخش عمده ای از اهداف 10 ساله اول خود که همانا جذب بازار داخل کشور بوده است، دست یافته و امیدوار است با تلاش روزافزون و استفاده از تجربیات گذشته گامهای بلندتری در این راستا بردارد .

 

زمینه های فعالیت شرکت پارس داده کاوش

از آنجایی که نیاز مشتریان اعم از بخش دولتی و خصوصی در زمینه ارتباطات دامنه گسترده ای دارد لذا هر مجموعه فعال در این زمینه می بایست پاسخ های مناسب برای این نیازها داشته باشد. این پاسخ ها عبارتند از:

مشاوره و راه حل های مناسب برای برقراری یک سیستم کامل، پویا و پایدار

10%
 

طراحی سیستم بر اساس استانداردها و تجهیزات پیشرفته و قابل اطمینان

10%
 

توانایی در تأمین تجهیزات (سخت افزار و نرم افزار)

20%
 

نصب و راه اندازی و بروزرسانی با در نظر گرفتن قابلیت افزایش و آینده نگری

30%
 

پیش بینی نقاط ضعف و جلوگیری از بروز حملات و اختلال سیستم

40%
 

ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری و گارانتی کامل سیستم

50%
 

آموزش کاربری و راهبری سیستم

60%
 

تأمین انواع تجهیزات مخابراتی و دیتا

 

 

 

 

 

 

JoomShaper